„Real“ tik po atkaklios kovos palaužė ASVEL

Nervingą pergalę Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ (18/7) klubas, kuris svečiuose 75:71 (20:10, 27:22, 16:22, 12:17) įveikė Vilerbano ASVEL (8/18) klubą.

Madrido krepšininkams tai penktoji pergalė paeiliui Eurolygoje, jie išlieka lygos lyderių trejete. ASVEL situacija priešinga – jie klupo penktą kartą iš eilės. Šįkart Vilerbano komanda vertėsi be vyr. trenerio T.J.Parkerio, kurį kamuoja nugaros problemos. Jį pakeitė Morganas Belnou. „Real“ rungtynių kontrolę į savo rankas ėmė nuo mačo pradžios – 38:28.

Tiesa, labai didelio pranašumo pirmoje mačo dalyje susikrauti nepavyko. Situacija ėmė kisti po pertraukos, kai svečių persvara artėjo prie triuškinamos (49:32), bet kaip greitai ji išaugo, taip greitai ir ištirpo.

Dar likus pusketvirtos minutės trečiajame ketvirtyje Ispanijos komanda pirmavo 59:44, tada ASVEL surengė atkarpą 10:2 ir gerokai priartėjo – 54:61.