Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus.

Ederas Militao 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šeimininkus išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Rui Silva.

Nabilis Fekiras 11-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau nuginkluoti vartininko nepavyko.

Isco 38-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas vis dar išliko nepakitęs.

Dani Carvajalis 61-ąją minutę tiksliai uždarė Karimo Benzemos perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Marco Asensio 85-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.