Madrido „Real“ (18/9) krizė tęsiasi ir toliau – šį kartą Eurolygoje nusileista vienai turnyo autsaiderių Atėnų „Panathinaikos“ (8/18) ekipai.

Graikai namie varžovus patiesė 87:86 (22:11, 19:21, 18:22, 28:32).

Per paskutinias devynerias rungtynes „Real“ laimėjo vos dukart, o dabar skaičiuoja trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Madrido komanda šiame mače pirmavo tik pirmosiomis minutėmis – dar pirmame kėlinyje „Panathinaikos“ spurtavo 13:1 ir susikrovė dviženklį pranašumą.

„Real“ trečio kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, bet „Panathinaikos“ nepanikavo.

Ioannis Papapetrou pelnė penkis taškus iš eilės, o ketvirtame kėlinyje savo šou pradėjo iki tol tylėjęs Darylas Maconas – gynėjas surinko 9 taškus ir nutolino graikų klubą 78:66.

Tritaškių dėka „Real“ dar bandė kabintis (75:80), o vėliau baudų taktika stengėsi išsigelbėti, tačiau šeimininkai atsilaikė – Thomo Heurtelio tritaškis paskutinę sekundę skirtumą nukirpo iki taško, bet tai jau nieko nereiškė.

Juos į priekį vedė centras Georgios Papagiannis, pelnęs 18 taškų (9/11 dvit.), atkovojęs 10 kamuolių, blokavęs 5 metimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: G. Papagiannis 18 (10 atk. kam., 5 blk.), I. Papapetrou 15, J. Evansas ir N. Nedovičius po 13, H. Sant-Roosas ir D. Maconas po 9.

„Real“: Th. Heurtelis 18, S. Llullas 15, G. Deckas ir W. Tavaresas (12 atk. kam.) po 12, R. Fernandezas 9, T. Thompkinsas 8.