Du lietuvius savo gretose turinti Madrido „Real“ ekipa išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą. Antrosiose serijos rungtynėse „Karališkasis“ klubas išvykoje 70:63 (15:8, 17:19, 18:13, 20:23) įveikė „Regal Barceloną“ ir atsirevanšavo už nesėkmę pirmosiose rungtynėse.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Real“ ekipa pirmą ir vienintelį kartą įgijo dviženklę persvarą (50:38), tačiau katalonai atsakė atkarpa 7:0 ir ketvirtajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes vėl grąžino intrigą – 50:45. Pete'o Mickaelo pastangomis aikštės šeimininkai įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki dviejų taškų (52:54), tačiau „Real“ sugebėjo išsaugoti pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 70:63.

Tik 9 minutes žaidęs D.Lavrinovičius pelnė 4 (dvitaškiai 1/1, baudos 2/2) taškus, sugriebė 2 kamuolius bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Rimantas Kaukėnas per 12 minučių surinko 2 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/1) taškus, atkovojo 2 kamuolius bei išprovokavo varžovo pražangą.

„Regal Barcelona“: P. Mickaelis 13, E. Lorbekas 12 (7 atk. kam.), F. Vazquezas 10.

„Real“: A. Tomičius 22, P. Prigioni 12, M. Jaričius 11.