0

Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynerios 34 turo rungtynės. Kiekybinę persvarą išnaudojo ir svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 sugebėjo įveikti kitą sostinės klubą „Fulham“.

Šeimininkai nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė jau pačioje susitikimo pradžioje. 12 minutę už šiurkščią pražangą prieš Mikelį Arteta iš aikštės buvo pašalintas „Fulham“ komandos saugas Steve‘as Sidwellas. Pastarasis „įvažiavo“ ispanui į kojas, todėl teisėjas neturėjo kitos išeities, kaip tik išvyti skriaudiką iš aikštės.

Kiekybinę persvarą įgiję svečiai nieko nelaukę pradėjo kurti pavojingas atakas. Nors šeimininkams kurį laiką pavyko nuo „kanonierių“ atakų apsiginti, pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį į trenerio Martino Jolo auklėtinių vartus įmušė Peras Mertesackeris. Vokietis pasižymėjo po tikslaus Laurento Koscielny perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžia nervingai klostėsi abiem ekipoms. Agresyvus žaidimas ir progų nerealizavimas varė komandas į neviltį, kol galiausiai teisėjas buvo priverstas iš kišenės išsitraukti dar vieną raudonos spalvos kortelę.

90 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo ir „Arsenal“ komandos puolėjas Olivieris Giroudas, todėl komandos susitikimą baigė dešimtiese.

Šįvakar pergales kaip ir „kanonieriai“ iškovojo „Norwich City“, „Stoke City“, „Sunderland“ ir Londono „West Ham“ klubai. Lygiosios užfiksuotos tarp „Swansea City“ ir „Southampton“ bei „West Brom“ ir „Newcastle“ ekipų.