Lenkijoje startavusių trijų etapų dviratininkių lenktynių „Tour de Pologne Feminin“ (2.2 kategorija) pirmajame etape trečia finišavo bei tris įskaitinius UCI reitingo taškus pelnė „Aromitalia - Vaiano“ komandai atstovaujanti Rasa Leleivytė.

Antradienį 100 km distancijoje Lietuvos dviratininkė pralaimėjo tik etapo nugalėtojai šveicarei Jolandai Neff bei antrą vietą užėmusiai brazilei Flaviai Oliveirai:

1. Jolanda Neff (Šveicarija) 3 val. 3 min. 7 sek. 2. Flavia Oliveira (Brazilija) atsiliko 1 min. 31 sek. 3. Rasa Leleivytė 2:16 4. Tatjana Riabčenko (Ukraina) 2:16 5. Ewelina Szybiak (Lenkija) 2:16 ... 66.Patrycja Lorkowska (Lenkija) 52:45