Eurolygos čempionai Maskvos CSKA krepšininkai pataikė net 18 tritaškių iš 25 (72 proc. taiklumas) ir namuose 90:68 (27:9, 20:18, 27:20, 16:21) sutriuškino Stambulo „Efes Pilsen“ komandą bei iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Maskvos krepšininkai galingai pradėjo rungtynes ir po T.Langdono tritaškio turėjo dviženklį pranašumą (15:3), o R.Šiškausko dvitaškis su pražanga bei N.Zisio metimas padidino persvarą iki 21 taško - 27:6. Šeimininkai nenustojo didinti pranašumo ir antrajame kėlinuke, kai po tritaškį įmetė V.Chriapa ir R.Šiškauskas - 38:11. Po dviejų kėlinukų ekipas skyrė 20 taškų - 47:27.

Situacija nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Maskvos klubas spurtavo ir po Z.Planiničiaus dėjimos CSKA pranašumas siekė 28 taškus (58:30). Ketvirtąjį kėlinuką pradėjo trys Ch.Smitho tritaškiai iš eilės, kurie kiek sumažino CSKA pranašumą (56:75), tačiau CSKA neleido turkams dar labiau mažinti skirtumą. Rungtynes užbaigė 5 iš eilės R.Šiškausko taškai ir užtikrinta Maskvos ekipos pergalė 90:68.

Ramūnas Šiškauskas buvo rezultatyviausias CSKA krepšininkas, kuris per 30 minučių pelnė 19 taškų (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 4/4, baudos metimai 1/1), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, trys sykius prasižengė ir išprovokavo pražangą bei surinko 23 naudingumo balus.

CSKA: R.Šiškauskas 19 (tritaškiai 4/4, 5 rez.perd.), T.Morrisas 17, T.Langdonas 15 (tritaškiai 5/7), Z.Planiničius 14 (8 rez.perd.), E.Lorbekas 11 (7 atk.kam.).

„Efes Pilsen“: Ch.Smithas 22 (tritaškiai 6/9), E.Arslanas 11, M.Kakiouzis 9, B.Thortonas (6 atk.kam., 5 rez.perd.) ir K.Gonlumas - po 8.