Trečiadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate neakivaizdžioje dvikovoje susitiko du ispanai - Ricky Rubio ir Marcas Gasolis.

Nors Minesotos „Timberwolves“ (2/4) komandai atstovaujantis jaunasis R.Rubio pranoko savo tautietį, pergalę rezultatu 90:86 (20:14, 23:23, 14:22, 33:27) šventės svečiuose žaidusi Memfio „Grizzlies“ (3/3) komanda.

32 minutes aikštelėje praleidęs R.Rubio pelnė 12 (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 2/2, baudos 0/2) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, 4 sykius suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Kevinas Love'as (14 atk. kam.) aikštės šeimininkams pridėjo 27, Luke'as Ridnouras - 13, Michaelas Beasley - 11 taškų.

M.Gasolis nugalėtojams per 34 minutes surinko 6 (dvitaškiai 3/11, baudos 0/2) taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Tony Allenas nugalėtojams pelnė 20, Rudy Gay'us (8 atk. kam.) - 19, O.J.Mayo - 14, Mike'as Conley - 12 taškų.