Trečiadienį lemiamosiose FIBA taurės krepšinio turnyro Šiaurės konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Rimo Kurtinaičio treniruojamas Baku "Gala" (Azerbaidžanas) klubas Latvijoje 88:99 (18:23, 24:23, 15:26, 31:27) nusileido Valmieros "Rūjiena" (Latvija) komandai, ir, pralaimėjusi seriją iki dviejų pergalių 1:2, pasitraukė iš turnyro.

"Gala" krepšininkai laimėjo pirmąsias rungtynes Latvijoje 93:81, tačiau antrosiose savo aikštėje nusileido 96:102.

Svečių gretose trečiadienio mače sėkmingiausiai žaidė Robertas Burriesas, pelnęs 22 taškus, 17 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetęs Tahiras Bachšijevas, 14 - Darius Lukminas, ir 13 - Tomas Čerkunovas.

D.Lukminas per 34 minutes pataikė 3 tritaškius iš 9, 5 baudų metimus iš 8, atkovojo du kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

T.Čerkunovas žaidė 32 minutes ir prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 8, 9 baudų metimus iš 10, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo du varžovų metimus.

Nugalėtojų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Ronellas Mingo (29 tšk.) ir Ilmaras Bergmanis (16 taškų).

Laimėję ketvirtfinalio seriją "Ventspils" krepšininkai pateko į Šiaurės konferencijos finalinio ketverto varžybas, kur vasario 28 dieną pusfinalyje susitiks su Andriaus Vyšniausko Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) klubu.

Kitame pusfinalio mače susitiks dar dvi Rusijos komandos - Saratovo "Avtodor" ir Tulos "Arsenal".

Finalinis konferencijos mačas įvyks vasario 29 dieną.