Kauno „Žalgirio“ varžovas Eurolygoje Sienos „Montepaschi“ komanda su dviem lietuviais iškovojo nelengvą pergalę pirmose sezono rungtynėse, namuose rezultatu 80:71 (22:14, 21:22, 19:15, 18:20) įveikusi Sopoto „Asseco Prokom“ ekipą, kurią treniruoja Tomas Pačėsas.

Pirmajame kėlinuke po H.Domercanto ir T.McIntyre'o tritaškių „Montepaschi“ ekipa išsiveržė į priekį 16:10, o po pirmojo kėlinuko turėjo 8 taškų persvarą (22:14). Antrojo kėlinuko pradžioje K.Lavrinovičius padidino šeimininkų pranašumą iki dviženklio, bet D.Logano inicijuotas spurtas 7:0 sumažino svečių atsilikimą iki 3 taškų - 21:24.

Vis dėlto italai susigrąžino dviženklį pranašumą (35:25). Lenkai kelis sykius buvo pavojingiau priartėję, bet „Montepaschi“ klubas išlaikė saugų skirtumą. Trečiajame kėlinuke po K.Lavrinovičiaus tritaškio ekipas skyrė 16 taškų (58:42), bet paskutiniame kėlinuke D.Ewingo tritaškis sumažino „Asseco Prokom“ ekipos deficitą iki 5 taškų (58:63). Šeimininkai iniciatyvos neatidavė ir spurtavę susigrąžino dviženklį skirtumą (70:58).

Lietuviai buvo naudingiausi „Montepaschi“ komandoje. R.Kaukėnas ir K.Lavrinovičius surinko po 13 taškų.

Rimantas pataikė 4/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudos metimų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Kšyštofas pataikė 1/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/2 baudos metimų, atkovojo 13 kamuolių, kartą suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

„Montepaschi“: H.Domercantas 15, R.Kaukėnas ir K.Lavrinovičius (13 atk.kam.) - po 13, T.McIntyre'as 11 (7 rez.perd.), R.Sato 9, B.Eze 8.

„Asseco Prokom“: D.Loganas 25 (4 rez.perd.), R.Burrellas 15 (7 atk.kam.), A.Nesovičius 7.