Įspūdingą pergalių seriją Italijos krepšinio čempionate iki šešiolikos pratęsė du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri namuose 93:70 (17:13, 28:11, 20:18, 28:28) sutriuškino Tautvydo Lydekos Kantu NGC klubą.

19 minučių aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius surinko 15 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 1/3, baudos 4/4) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir kartą pažeidė taisykles.

Po traumos į aikštelę grįžęs Rimantas Kaukėnas per 21 žaidimo minutę surinko 14 (dvitaškiai 6/11, tritaškiai 0/2, baudos 2/2) taškų, atkovojo kamuolį, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir tiek pat sykių pažeidė taisykles.

15 taškų aikštės šeimininkams surinko Terrellas McIntyre'as, 14 - Shaunnas Stonerookas.

NGC ekipoje rungtyniaujantis T.Lydeka per 9 minutes surinko 4 (dvitaškiai 1/4, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo varžovo pražanga, kartą suklydo ir sykį prasižengė.