Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko pergalingai baigti Eurolygos reguliariojo sezono. Lietuvos vicečempionai Maskvoje apmaudžiai 89:93 po pratęsimo nusileido Maskvos srities „Chimki“ ekipai.

Daugiausiai diskusijų sukėlė epizodas paskutinėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis, kai trijų taškų persvarą turėję žalgiriečiai nusprendė nestabdyti varžovų pražangomis, o šie kauniečius nubaudė rezultatą išlyginančiu tolimu metimu.

Po susitikimo „Žalgirio“ vyriausiajam treneriui Rimantui Grigui beliko pripažinti, kad komanda pati atidavė pergalę Rusijos grandams.

„Patys atidavėme pergalę varžovams. Rungtynių pabaigoje žaidėme blogai, nes kilo problemų dėl disciplinos. Tuo tarpu “Chimki„ perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes“, - spaudos konferencijoje tvirtino R.Grigas.