Ukrainoje vykusio Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionato varžybose ilgojoje trasoje sekmadienį Lietuvos atstovė ignalinietė Ramunė Arlauskienė užėmė devintąją vietą.

Nugalėjo rusė Polina Malčikova. Ji 13,9 km trasą su 16 kontrolės punktų įveikė per 1 val. 6 min. 59 sek. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė taip pat Rusijos atstovės - Anastasija Kravčenko (+26 sek.) bei Tatjana Kozlova (+39 sek.).

R. Arlauskienė nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 39 sek. Jolanta Šulčienė tarp 40 dalyvių liko 34-a (+24.15).

Vyrų grupėje Nerijus Šulčys 19,4 km trasą su 22 kontrolės punktais (KP) įveikė per 1 val. 48 min. 39 sek. ir užėmė 33-iąją vietą.

Nugalėjo suomis Stafanas Tunis (Staffan Tunis) - 1 val. 37 min. 8 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Andrejus Lamovas (+1.03), o trečiąją - norvegas Jorgenas Hansas Kvale (+1.09). Vitalijus Petrulis tarp 58 dalyvių liko 42-as (+19.42).

Jaunimo merginų grupėje (50 dalyvių) Gabrielė Keinaitė užėmė 11-ąją, Vesta Ambrazaitė - 33-iąją, Milda Radzivonaitė - 34-ąją, o Algirda Zaliauskaitė - 38-ąją vietas. Vaikinų grupėje Vilius Stankevičius buvo 29-as, o Danius Kalvaitis 41-as.

Jaunučių (iki 17 metų) merginų grupėje Greta Stankevičiūtė užėmė 19-ąją, Vaiva Laurutytė - 21-ąją, o Dovilė Makselytė - 25-ąją vietas. Vaikinų grupėje Nojus Kalvaitis liko 31-as.