Savų sirgalių akivaizdoje dar vieną pusfinalio serijos pergalę šventė Fynikso „Suns“ komanda. Rezultatu 129:124 (32:34, 31:27, 35:31, 31:32) jie nugalėjo Denverio „Nuggets“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

„Suns“ į pergalę vedė Kevino Duranto ir Devino Bookerio duetas – krepšininkai kartu pelnė net 72 taškus. Abu aukštaūgiai taikliai sumetė po 36 taškus, K. Durantas atkvojo 11 kamuolių, o D. Bookeris atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Komandų likimai sprendėsi paskutiniame kėlinyje. „Suns“ gynėjas Landry Shametas paskutiniame ketvirtyje sumetė keturis taiklius tritaškius ir pasirūpino, kad Fynikso komanda išlaikytų atotrūkį.

„Suns“ pirmavo 98:92, tačiau Denverio komanda nepasidavė. Likus kiek mažiau nei 5 minutėms „Nuggets“ atsiliko 116:106, bet nepanikavo ir pamažu mažino savo atsilikimą. Likus 22,4 sekundės jie priartėjo iki 123:120, bet T. J. Warrenas dviem baudų metimais padidino skirtumą iki penkių taškų.

Denverio ekipai neužteko net monstriškai žaidusio Nikola Jokičiaus pasirodymo. Serbas per 39 minutes sumetė 53 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Dar 28 taškus į „Nuggets“ sąskaitą įrašė ir Jamalas Murray.

Visgi N. Jokičius savo emocijas demonstravo ne tik mesdamas taškus, tačiau ir už aikštelės ribų. Denverio „Nuggets“ žvaigždė užsidirbo nesportinę pražangą, kai pastūmė Fynikso „Suns“ savininką Matą Ishbia. „Suns“ savininkas nedavė N. Jokičiui kamuolio ir tai išvedė serbą iš kantrybės.

Antradienį serija grįžta į Denverį, kur vyks penktosios pusfinalio serijos rungtynės.

„Suns“: Kevinas Durantas 36 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 36 (6 atk. kam., 12 rez. perd.), Landry Shametas 19, Terrence‘as Rossas 8, Jockas Landale‘as 8 (5 atk. kam.), Deandre Aytonas 8 (8 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 53 (4 atk. kam., 11 rez. perd.), Jamalas Murray 28 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Porteris jaunesnysis 11 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Aaronas Gordonas 11 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellis-Pope’as 10.