0
Kevinas Pangosas (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą ir atvedė „Barcelona“ ekipą į dramatišką pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse.

„Barcelona“ (6-0) krepšininkai tik po pratęsimo namie 94:92 (14:25, 26:13, 21:19, 20:24, 13:11) palaužė Badalonos „Divina Seguros Joventut“ (2-3) klubą.

Kanadietis žaidė 31 minutę ir pelnė 32 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 12/13 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Ankstesnis K. Pangoso rezultatyvumo rekordas buvo 31 taškas, kuriuos surinkos dar prieš atvykdamas į „Žalgirį“ ir žaisdamas Europos taurėje.

Kanadiečio metimas, galėjęs išplėšti pergalę per pagrindinį laiką, buvo blokuotas, bet pratęsimo metu įžaidėjas surinko 7 iš 13 klubo taškų.

„Barcelona“ ekipai po 12 taškų surinko Chrisas Singletonas ir Kevinas Seraphinas. Badalonos komandai 20 pelnė Shawnas Dawsonas. 12 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų surinko šešis kartus kamuolį praradęs buvęs „Ryto“ narys Nicolas Laprovittola.

Būsimas „Žalgirio“ varžovas Eurolygoje Madrido „Real“ (6-0) taip pat įsirašė pergalę. Karališkasis klubas namie 90:77 (21:19, 21:17, 28:22, 20:19) nugalėjo Burgoso „CB Miraflores“ (2-4).

Nugalėtojams Sergio Lllullas pelnė 19 taškų, pralaimėtojams Vlatko Cancaras surinko 24.

„Real“ šiame sezone kol kas nėra pralaimėjęs ir skaičuojant Ispanijos lygos ir Eurolygos rungtynes, laimėjo dešimt kartų paeiliui.