0

„Panathinaikos“ ekipa išgelbėjo seriją ir jos likimą perkėlė į savo teritoriją. Ketvirtadienį Šarūno Jasikevičiaus atstovaujami Graikijos čempionai svečiuose 78:69 (17:19, 24:17, 13:14, 24:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus - 2:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje graikai turėjo 11 taškų pranašumą (49:38), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo ir šeimininkai pasivijo varžovus. Ketvirtajame ketvirtyje likus rungtyniauti kiek daugiau nei 3 minutes Davidas Blu išvedė savo komandą į priekį - 67:66.

Tuomet minutės pertraukėlės paprašė Željko Obradovičius ir įvykiai pasisuko visiškai kita linkme: „Maccabi“ puolimas įstrigo, o „Panathinaikos“ pelnė 10 taškų iš eilės ir iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę.

Š. Jasikevičius per 21 minutę įmetė 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

„Maccabi“: Devinas Smithas ir Keithas Langfordas po 14, Lioras Eliyahu 12. „Panathinaikos“: Nickas Calathesas 15, Š.Jasikevičius 13, Dimitris Diamantidis ir Kostas Kaimakoglou po 12.