Antradienio vakarą paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos finalininkas, kuriuo tapo Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, rezultatu 3:0 įveikęs „Leipzig“ komandą.

Pavojingą ataką PSG surezgė jau pačioje mačo pradžioje, kai Neymaras iššoko vienas prieš vartininką, tačiau jo smūgis praskriejo šalia virpsto ir kamuolys nuriedėjo į užribį.

Netrukus krito ir įvartis, kai Kylianas Mbappe, pasinaudojęs „Leipzig“ vartininko klaida, įmušė į tuščius vartus, bet teisėjas tame epizode įžvelgė žaidimą ranka.

Pirmasis mačo įvartis krito 13 minutę po baudos smūgio, kai gynėjas Marquinhosas po Angelio Di Marios perdavimo galva stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Po dešimties minučių Vokietijos ekipos žaidėjai turėjo gerą galimybę rezultatą išlyginti, bet Yousuffas Poulsenas smūgiuodamas iš gana patogios situacijos nepataikė net į vartų plotą.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, 35 minutę Neymaras gudriai baudos smūgiu pabandė apgauti „Leipzig“ vartininką Peterį Gulacsi, bet jo smūgis, atsitrenkęs į virpstą, skriejo už šoninės linijos.

PSG kontroliavo rungtynių eigą ir prieš pirmojo kėlinio švilpuką sugebėjo rezultatą padvigubinti – 42 minutę Neymaras šiek tiek lietė kamuolį, šis nukrito visai šalia stovinčiam A. Di Mariai, o argentinietis šaltakraujiškai, atsidūręs vienas prieš vartininką, nukreipė kamuolį į kairį apatinį vartų kampą.

Antrąjį kėlinį „Leipzig“ pradėjo atlikdami du keitimus ir ėmė rungtyniauti aktyviau bei kūrė pavojingas situacijas.

Vis dėlto, PSG geriau išnaudojo savo momentus ir 56 minutę rezultatas tapo jau 3:0. Po puikaus PSG futbolininko perdavimo į baudos aikštelę „Leipzig“ vartininkas nesugavus kamuolio, o Paryžiaus klubo atsovai tęsė ataką toliau. A. Di Maria perėmė iš lygioje vietoje paslydusio gynėjo Dayoto Upamecano kamuolį, pasiuntė jį į baudos aikštelę, o ten buvęs visiškai vienas Juanas Bernatas galva nukreipė jį į vartus.

Vokiečių ekipos žaidėjai po tokio smūgio sunkiai atsigavo ir PSG visiškai perėmė žaidimo kontrolę. 72 minutę progą dar turėjo K. Mbappe, bet jam pasižymėti nepavyko.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą PSG ekipos pergalę rezultatu 3:0. Tai bus pirmasis Čempionų lygos finalas klubo istorijoje.

Finale PSG susitiks su Miuncheno „Bayern“ ir „Lyon“ poros nugalėtoju.