Antrąją pergalę Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.

„Prokom Trefl" krepšininkai sekmadienį namuose 73:70 (16:22, 15:21, 21:17, 21:10) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją Zgoželeco „PGE Turow" komandą ir išlygino finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Pirmuosius du finalo serijos susitikimus Sopoto ekipa išvykoje pralaimėjo 79:82 ir 71:89, o trečiąjį namuose laimėjo 80:76.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Filipas Dylewiczius ir Donatas Slanina, pelnę po 18 taškų, bei 10 taškų į varžovų krepšį įmetęs Simonas Serapinas.

33 minutes (33:20) aikštelėje praleidęs D. Slanina pataikė 3 tritaškius iš 6, visus 4 dvitaškius bei 1 baudos metimą iš 3, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, trissyk suklydo ir du kartus prasižengė.

S. Serapinas per nepilnas 22 minutes (21:53) pataikė 3 tritaškius iš 5 ir 1 baudos metimą iš 2, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei sykį suklydo.

Beveik 19 minučių (18:41) aikštelėje praleidęs Tomas Masiulis pelnė 3 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 1/2), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 prasižengė.

21 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Davidas Loganas, 16 - Thomas Kelati.

Penktąsias finalo serijos rungtynes ekipos trečiadienį žais Zgoželece, o šeštąsias - šeštadienį Sopote.