Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Getafe“ ir „Barcelonos“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Muniras El Haddadi 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Enesas Unalis 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Raphinha 25-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Alejandro Balde, kurio 26-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartus.

Robertas Lewandowskis pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas Soria.

Julesas Kounde 59-ąją minutę atliko perdavimą, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir sukurti pavojaus nepavyko.

Raphinha 75-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau D.Soria dar kartą užtikrintai apgynė savo saugomus vartus.

Borja Mayoralis 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.