Pirmadienį Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Kauno iškovojo 33-čiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Martino Schillerio vadovaujami Kauno „Žalgirio“ (33/3) krepšininkai rezultatu 101:81 (33:17, 27:24, 23:23, 18:17) įveikė Prienų „CBet“ (14/22) ekipą.

Tarpusavio komandų serijoje, „Žalgiris“ laimėjo visus 4 šio sezono susitikimus.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį taškų pranašumą (20:9), o po kėlinio komandas skyrė jau 16 taškų (33:17).

Antrajame rungtynių ketvirtyje Prienų ekipos problemos gynyboje nesibaigė ir „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (41:21).

Kėlinio pabaigoje „CBet“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą iki 12 taškų (49:37), tačiau tikslūs Mariaus Grigonio ir Karolio Lukošiūno tolimi metimai leido kauniečiams pirmąją rungtynių dalį baigti pirmaujant 19 taškų persvara (60:41).

Antrojoje rungtynių dalyje Manto Šerniaus auklėtinių bandymai sumažinti atsilikimą buvo nesėkmingi ir „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 101:81

M. Grigonis nugalėtojams pelnė 26 taškus (5/5 dvit., 5/5 trit., 1/1 baud. met.) atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 32 naudingumo balus.

„CBet“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Martynas Pacevičius, pelnęs 15 taškų.

LKL ketvirtfinalyje „Žalgiris“ susitiks su Pasvali „Pieno žvaigždėmis“, o prieniškiai dar vis laukia savo varžovo.

Portalo krepsinis.net žurnalistas Edgaras Pulkovskis kiek anksčiau yra pranešęs, kad „CBet“ jau keletą mėnėsių vėluoja algos, tad krepšininkai neslepia savo nepasitenkinimo.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (5/5 dvitašk., 5/5 tritašk.) 26, Artūras Milaknis 17, Nigelas Hayesas 10.

„CBet“: Martynas Pacevičius (7 atk. kam.) 15, Emmanuelis Lecomte'as (8 rez. perd.) 14, Mindaugas Sušinskas 13, Einaras Tubutis (6 atk. kam.) 11.