Olimpinio vyrų ledo ritulio turnyro B grupėje užfiksuotas pirmasis pratęsimas. Čekija ir Šveicarija pagrindinį rungtynių laiką sužaidė lygiosiomis 1:1, pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje Davido Krejci įvartis lėmė Čekijos pergalę rezultatu 2:1.

Abu įvarčiai pagrindinio laiko metu krito pirmame kėlinyje: iš pradžių pasižymėjo čekas Jiri Smejkalas (4:33), o netrukus rezultatą išlygino šveicaras Gaetanas Haasas (8:34).

Baudinių seriją pradėjo šveicarai, tačiau čia puikiai sužaidė čekų vartininkas čekas Simonas Hrubecas. Čekas Davidas Krejci pirmuoju bandymu nuginklavo šveicarų vartininką Leonardo Genoni, o štai ir antrasis šveicarų bandymas buvo nesėkmingas.

Vėliau du kartus vartininko nenuginklavo ir du Šveicarijos žaidėjai, tačiau įvarčių nepasiekė ir čekai ir Šveicarija šventė pergalę.

Šveicarijai tai buvo dar vienas skaudus pralaimėjimas olimpiniame ledo ritulio turnyre. Pirmose grupės rungtynėse jie po įsimušto įvarčio į savuosius vartus 0:1 nusileido Rusijos olimpiniam komitetui, tuo tarpu čekams tai buvo pirmoji pergalė, nes pirmose grupės rungtynėse jei 1:2 nusileido olimpiniams debiutantams danams.

Po grupių etapo 12 komandų pagal penkis kriterijus (aukštesnė vieta grupėje, taškų skaičius, geresnis įvarčių skirtumas, didesnis įvarčių kaičius, geresnė vieta IIHF reitinge) bus surikiuotos nuo 1 iki 12. Geriausios 4 komandos pateks tiesiai į ketvirtfinalį, o likusio 8 žais aštuntfinalyje.