Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
negrįžk iš tos Amerikos,nes čia į tave visi kaip į š...Atsistatydink
Nebuvo geresnių už KAUNo ženios čekistą siomą, - rusišką čebatą..., na, dar tiktų anas, kur unitazo vamdį pavadino krantinės arką..
tokie menininkai ir visuomenininkailietuvos geda,ka jus sukurete gero ,ar pastatete koki normalu spektakli,filma,jaunimo teatra,tiesiog kelia juoka,gaunate finansavima ,o darbu snipstas,aisku ne visi tokie ,bet ponia parsidavusi ,,ponu,,konservatoriu dinastijos nare,kuriems nepatinka ju ,,prikurtiems institutams palaikyti klaikia politika bus nutraukti kai kurie finansavimai,nes i valdzia atejo ne ju zmones.
Tą seną ryžą ožką už minios kurstymą reikia pripažinti recidyviste ir pasodinti už grotų: kaip ir celofaną.
Šaunuoliai kulturininkai kad išejo i gatves, nes jau negalima taikstytis su tokiu nesiskaitymu su žmonemis, su kulturos menkinimu, su Lietuvos žlugdymu sodinant i kulturos ministro kede makaronu virėja, net žalio supratimo neturinti apie kultura, nesugebanti penkiu sakiniu pasakyti be paruoštuko, vapanti apie nieka.
O kaip sukilo visi vatnykai ginti to mulkio adomavičiaus. Tik reikalas tas, kad tas žmogelis yra visiškas nulis, vaidina dainininką ,o balso nėra, nori būti ministru, o intelektas kaip mokinuko. Viskas išaiškėjo iš jo kalbos - visiškas vidutinybė su nepagrįstomis ambicijomis , lygiai toks pat nevykėlis kaip ir jo patronas žemaitaitis.
Šita reksne rentininke nepasitikiu,nors ministras turėjo pats atsisakyti...
Ir šūdas auksu blizga, svarbu savas.
Nepykit, bet Adomavičius - netašytos kalbos nykus tipas.
Oželytė LTSR nusipelniusi aktrysa jaučia pavoju,geras anekdotas
Prieš naująjį kultūros ministrą protestuojanti Nijolė Oželytė: „Pavojus yra grėsmingas“