Dviejų nesėkmių atkarpą Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės turnyre nutraukė Jonavos „CBet“ (3/3) krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 78:74 (20:17, 15:20, 22:16, 21:21) pranoko Prienų „Labas GAS“ (3/3) komandą.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikūrė saugų atstumą, kai padidino persvarą iki 7 taškų (16:9).

Prieniškiai nuolatos kvėpavo varžovams į nugarą ir kartas nuo karto persverdavo rezultatą savo naudai, tačiau neilgam. Greitai sureagavę jonaviškiai atsakydavo rezultatyviais išpuoliais ir susigrąžindavo trapią persvarą į savo pusę.

Taip permainingai rungtynės vyko iki ketvirto kėlinio, kuomet Jonavos krepšininkai nutarė nebejuokauti ir padidino apsukas. Aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako ir ėmė tolti (64:57).

Vėliau jonaviškiai įsmeigė du tritaškius iš eilės ir didino pranašumą jau iki dviženklio (74:63). Prienų ekipai dar pavyko kiek apmažinti deficitą, tačiau atimti pergalės jau nebe – 78:74.

Ši pergalė Jonavos ekipai leido užimti antrąją vietą grupėje ir žengti į taurės atkrintamąsias varžybas.

„CBet“: Lachlanas Andersonas 19 (2/3 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (1/6 trit.), Edvinas Šeškus 12, Justinas Ramanauskas ir Juanas Palaciosas (8 atk. kam.) po 9.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 21 (6/11 dvit., 2/7 trit., 3/4 baud.), Juwanas Durhamas 20 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 10 išpr. praž.), Vasilije Pušica 9 (6 rez. perd.), Justinas Jogminas 6.