Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse šventė ir Prienų „Prienų“ (2/0) klubas, kuris po didžiosios pertraukos 100:79 (16:22, 27:23, 27:9, 30:25) nepasigailėjo pirmąją nesėkmę patyrusios Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/1) komandos.

Įpusėjus susitikimui pasvaliečiai dar turėjo dviejų taškų pranašumą (45:43), tačiau dvylikos minučių atkarpą po didžiosios pertraukos 38:11 ir po Arno Labucko bei Pauliaus Ivanausko metimų pradėjo triuškinti varžovus - 81:56. Po šio nokdauno Nerijaus Zabarausko auklėtiniai taip ir neatsigavo bei patyrė nesėkmę rezultatu 100:79.

„Prienai“: S.Vene (7 atk. kam.) ir G.Orelikas (baudos 7/7) - po 16, Ž.Janavičius 15 (dvitaškiai 5/7, 5 atk. kam.), G.Kadžiulis 14 (5 rez. perd.), A.Milaknis 13 (tritaškiai 3/6), A.Valeika 9 (5 atk. kam.), A.Labuckas 8 (dvitaškiai 4/4), P.Ivanauskas 5, T.Šležas 2.

„Pieno žvaigždės“: Y.Gatesas 14, B.Woodfoxas 13, T.Hughesas 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), L.Brazdauskis (9 atk. kam.) ir E.Ulanovas - po 9, M.Ruikis ir V.Čepukaitis (8 atk. kam.) - po 8, T.Biggsas 4, G.Maceina 3.