Penkioliktąją pergalę Ispanijos "Liga Endesa" krepšinio lygos XXII turo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos "Unicaja" klubas, sekmadienį namuose 81:55 (20:17, 23:14, 25:9, 13:15) nugalėjęs dvyliktojoje pozicijoje esančius San Sebastjano "Gipuzoka Basket" (9 pergalės ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus.

Vienas sėkmingiausių rungtynių sezone sužaidęs D.Sabonis nugalėtojams pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per 19 su puse minutės (19:20) jis pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 4 baudų metimus iš 8.

M.Kuzminsko sąskaitoje 4 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 2 klaidos. Per 19 su puse minutės (19:29) jis prametė abu dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 1 baudos metimą iš 2.

15 taškų nugalėtojams pelnė Franas Vazquezas, po 12 - Ryanas Toolsonas ir Zoranas Dragičius, 10 - Earlas Calloway'us.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Jasonas Robinsonas (18 tšk.), Charlesas Ramsdellas (12 tšk.) ir Davidas Doblas (6 taškai).

"Liga Endesa" krepšinio lygos lyderiu tebėra jau 22 mačus iš eilės laimėjęs Madrido "Real" klubas, lenkiantis Kšištofo Lavrinovičiaus Valensijos "Basket" (19/3) komandą ir "FC Barcelona" (16/6) krepšininkus.

Bilbao "Basket" (9/13) klubas su Antanu Kavaliausku - vienuoliktas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.