Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Rusas tik siurbti moka dujas ar degtinę
Rusas tik siurbti moka dujas ar degtinę
Kokiam technologijų parkui, rusas ir technologija tai antonimas. Pas juos viskas nukopijuota iš jų nekenčiamų vakarų civilizacijos, įranga, medžiagos, mašinos..., net tie patys Kalašnikovo automatai iš vokiečių.
ar tik ne šitame technologijų parke kuriami išmanūs lagaminėliai putlerio šūdams?
Tai cia tik su dronais, palaukim kai ukrainai atiteks taurus raketos. Va tuomet bus smagu ziuret kaip issitasko rusu pastatai ir zmoniu rankos ir kojos
Smulkmena,bet maloni
Senis o reikia vis reikia svetimu zemiu , svetimo gerio kazkokiu nesveiku ambiciju , tau kava bus skanesne ryte jei nuzudysi kelis ukrainiecius ? jau i kapus ruoskis ko tu dar nori prisigrobt
gnidos!
Čia kažkoks vaikų pasilinksminimo vakaras su tais dronais. Rusijos su dronais nenugalėsi, o va sukiršinti, sunervinti ir atitolinti galimas paliaubas ir taikos susitarimą tikrai puikus įrankis. Puikiai matosi kaip baigiančiai nukraujuoti Ukrainai, tiksliau jos parsidavėliams politikams ir jiems tarnaujančiai kariuomenei reikalinga taika. Jeigu tokiais būdais ir toliau, ta taika niekada neateis...
@Ema Niekas tų paliaubų Rusijoje nenori.Reikia skaityti Rusijos žiniasklaidą,klausytis Putino,Lavrovo,Peskovo,Zacharovos.Beje,ar žinote,kad Rusijoje ir Baltarusijoje baigėsi bulvės? Pats Putinas prisipažino,kad Rusija stovi ant bado slenksčio.
@Ema kodėl jūs tokia neišsilavinusi,ar apsimetate,tai kas nevyksta į derybas,susitikimus,Zelenskis ar užpuolikas kraugerys kaputleris,nežinote,neskaitote,nematote,jokios taikos nenori kremliniai, jiems rūpi Ukrainos kapituliacija.nebus-nesvajok.
@Ema Bolševikfašistas tik gulėdamas snukiu mėšle su taika sutiks. Bolševikas be pobiedos taip nebūna. Ką švęs. Sėdės aktoriai veteranai praėjus po antrojo pasaulinio 100- ui metų.
Pagaliau atėjo dvižūcha ir pas mus.Dėkui ladim ladimrovčiui.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų