Anglijos „Premier” lygoje šeštadienio vakarą vyko šeštos 11-ojo rungtynės. Londone vietos „Arsenal” atlaikė „Liverpool” iššūkį ir komandos pasidalino po tašką.

Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0). Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai 61-ą minutę įvartį pelnė Jamesas Milneris. Tiesa, pačioje rungtynių pabaigoje, 82-ą minutę, rezultatą išlygino Alexanderis Lacazette'as.

Viso susitikimo metu komandos kovojo dėl iniciatyvos, tačiau nei vienam strategui nepavyko pilnai įgyvendinti savo plano ir ekipos turėjo tenkintis lygiosiomis. Vis tik Londono komandos fanai gali džiaugtis, nes išlyginamasis įvartis krito likus vos 8 minutėms.

Favoritais prieš dvikovą buvo laikomi „Liverpool” futbolininkai.

Po 11-ojo turo „Liverpool” (27 t.) rikiuojasi pirmoje lentelės vietoje, o „Arsenal” (23 t.) lieka ketvirtoje pozicijoje. Abi komandos gali būti aplenktos, jei pergales iškovos „Manchester City” ir „Tottenham Hotspur” komandos.