24
„Brighton and Hove Albion“ – „Southampton“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Sužaistos pirmosios sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Jos baigėsi lygiosiomis. 1:1 (0:1) išsiskyrė namie žaidę „Brighton and Hove Albion“ ir „Southampton“ futbolininkai.

24

Svečiai pelnė greitą įvartį. 7-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Stevenas Davisas.

„Brighton and Hove Albion“ rezultatą išlygino 52-ąją minutę. Po Pascalio Grosso perdavimo įmušė Glennas Murray.

Rungtynių pabaigoje aktyviau žaidė ir pergalę siekė išplėšti „Southampton“, tačiau svečiams įmušti nepavyko.

Komandos – turnyro lentelės kaimynės. „Southampton“ (13 taškų) užima devintąją „Premier“ lygos poziciją. „Brighton and Hove Albion“ (12 tšk.) – 11-ąją.