Šeštadienio pavakarę Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos dar 6 rungtynės (kiek anksčiau pralaimėjimą patyrė „Manchester United“). Jose didelių netikėtumų nesulaukėme – pergales šventė visos favoritėmis laikytos komandos.

Savus gerbėjus šeštadienį įvarčiais ir pergalėmis džiugino „Arsenal“, „Everton“, „Tottenham Hotspur“, „Manchester City“, „Leicester“ ir „Wolverhampton Wonderers“ komandos.

Londone „Arsenal“ puolimo pačioje rungtynių pabaigoje neatlaikė „Watford“ futbolininkai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, jis išliko toks pat iki 81-osios minutės, kuomet pirmąjį įvartį į savus vartus įsimušė C. Cathcart (1:0). Vos po dviejų minučių M. Ozilas persvarą padvigubino ir susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0.

Liverpulio „Everton“ neturėjo vargo dvikovoje su Londono „Fulham“ ekipa. Pirmasis kėlinys taip pat baigėsi lygiosiomis, tačiau vėliau šeimininkai pelnė net tris įvarčius ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

„Huddersfield“ namuose turėjo pripažinti Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos pranšumą. Du įvarčius svečiams pelnė Harry Kane'as, susitikimas baigėsi rezultatu 0:2.

„Manchester City“ savų žiūrovų akivaizdoje įveikė „Brighton“ vienuolikę. Įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas ir Sergio Aguero, svečiams pasižymėti nepavyko. Dvikova baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

„Newcastle“ namų stadione nepasipriešino „Leicester“ ekipai. Po Jamie Vardy ir Harry Maguire įvarčių pergalę rezultatu 0:2 šventė svečiai.

„Wolverhampton Wonderers“ namuose, rungtynių pabaigoje, įveikė „Southampton“ ekipą. 79-ą minutę pirmąjį įvartį pelnę šeimininkai netrukus įmušė ir antrąjį. Dvikova baigėsi „Wolves“ pergale rezultatu 2:0.

19:30 Lietuvos laiku vyks centrinės „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandų.