Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar keturios rungtynės. Didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo: lyderiai iškovojo pergales, toliau buksuoja „West Ham United“.

„Hull City“ futbolininkai, nors ir pelnė garbės įvartį, tačiau vis tiek 1:4 namuose nusileido Londono „Arsenal“ futbolininkams. Įvarčius nugalėtojams pelnė Alexis Sanchezas (`17 ir `83), kuris nerealizavo ir 11 metrų baudinio, Theo Walcottas (`55) ir Granitas Xhaka (`90).

40-ąją minutę „Hull City“ vidurio gynėjas buvo nubaustas raudona kortele, o vienintelį komandos įvartį pelnė Robertas Snodgrassas.

Praėjusių metų čempionai „Leicester City“ futbolininkai nesunkiai 3:0 susitvarkė su „Burnley“ pasipriešinimu. Dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo Islamas Slimani (`45, `48), vieną pridėjo į savus vartus kamuolį nukreipęs Benas Mee.

„Etihad“ stadione „Manchester City“ nesunkiai 4:0 nugalėjo „AFC Vournemouth“ klubą. Įvarčius mušė Kevinas De Bruyne (`15), Kelechi Ihenacho (`25), Raheemas Sterlingas (`48) ir Ilkay`us Gundoganas (`66). 86-ąją minutę raudona kortele nubaustas nugalėtojų žaidėjas Nolito.

Toliau tęsiasi „West Ham United“ nesėkmių ruožas. Praėjusiame ture 4:2 nusileidę „Watford“, šįkart tokiu pačiu rezultatu išvykoje krito prieš „West Bromwich Albion“. Pirmi keturiais įvarčiais pasižymėjo šeimininkai: tiksliai kamuolį smūgiavo Naceras Chadli (`8 ir `56), Jose Salomonas Rondonas (`37), Jamesas McCleanas (`44).

Du nieko nelėmusius įvarčius „plaktukams“ pelnė Michailas Antonio (`61) ir Manuelis Lanzini (`65).