Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos aštuonerios XV turo rungtynės.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis Londono "Arsenal" ekipa namuose pralaimėjo svečiams "Swansea City".

Statistiškai apylygėse rungtynėse įvarčių mušti nesisekė nei vienai komandai, tačiau paskutinėmis akimirkomis vienas "Swansea City" lyderių Michu pelnė net du įvarčius ir Velso klubui išplėšė pergalę.

Ispanas pasižymėjo Arseno Wengero auklėtiniams labai nepalankiu laiku - 89 ir antrą teisėjo pridėto laiko minutę - tad "kanonieriams" neliko vilčių bent išlyginti rezultatą.

Patyręs pralaimėjimą "Arsenal" klubas nukrito jau į dešimtą turnyro lentelės poziciją, tuo tarpu "Swansea City" pakilo į septintąją vietą.

Įtikinamą pergalę iškovojo šį sezoną banguotai žaidžiantis Londono "Tottenham Hotspur" klubas.

Anglijos rinktinės puolėjo Jermaino Defoe vedamas "Tottenham Hotspur" išvykoje 0:3 parklupdė Martino Jolo vadovaujamą ekipą, kuri neseniai "Stamford Bridge" stadione pasiekė lygiąsias su Londono "Chelsea".

Prieš šį turą Andre Villas-Boaso žiniasklaidai girtas J.Defoe pelnė du įvarčius ir įrodė esąs vertas pagyrų.

Trečia pergalė iš eilės "Tottenham Hotspur" klubui leido pakilti į ketvirtą turnyro lentelės poziciją, iš jos išstumiant "West Bromwich Albion".

Nuo pralaimėjimo Liverpulio "Everton" ekipai išsigelbėjo 11 metrų baudinį realizavusi "Manchester City" komanda.

Aktyviai rungtynes pradėjusių šeimininkų gretose 33 minutę pasižymėjo talentingasis belgas Marouane Fellaini.

Vis dėlto, "Everton" persvara ilgai nesidžiaugė - 43 minutę į šios komandos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavo argentinietis Carlosas Tevezas.

Antroje mačo dalyje įvarčių žiūrovai neišvydo, o nuaidėjęs finalinis arbitro švilpukas paskelbė - klubai dalinasi po tašką.

Pasiekęs trečias lygiąsias iš eilės "Everton" klubas nukrito į šeštą turnyro lentelės vietą, tuo tarpu "Manchester City" iškovojo 33 tašką ir, dėl geresnio įvarčių santykio, aplenkė čempionato lyderį "Manchester United". Tiesa, "raudonieji velniai" dar nesužaidė XV turo rungtynių su "Reading".

Vienintelis dano Danielio Aggerio įvartis nulėmė "Liverpool" klubo pergalę prieš "Southampton".

Gynėjo prieš pat pertrauką atliktas tikslus smūgis buvo vienintelis šiose rungtynėse, tačiau tai nereiškia, kad komandos žaidė panašiu lygiu: "Liverpool" atliko net 23 smūgius (12 į vartų plotą), tuo tarpu "Southampton" - 8 (4). "Anfield" stadiono šeimininkai taip pat kelė 10 kampinių (varžovai 4).