„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse rungtynes su „Levante“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 ir prarado svarbus taškus kovoje dėl čempionų titulo.

Lionelis Messi 25-ąją minutę išvedė „Barceloną" į priekį 1:0, o Pedri 34-ąją min. padvigubino katalonų ekipos pranašumą iki 2:0.

Vis tik antro kėlinio pradžia „Barcelonai“ buvo košmariška. Iš pradžių Gonzalo Melero 57-ąją min. sušvelnino rezultatą, o vos po dviejų minučių Jose Moralesas jį išlygino 2:2.

Nepaisant tokios atkarpos, katalonai vėl išsiveržė į priekį po Ousmane’o Dembele įvarčio 64-ąją min.

Bet Sergio „Levante“ nepasidavė ir Leonas 83-ąją min. dar kartą lygino mačo įvartį.