Londono „Tottenham Hotspur“ baigė pasirodymą šio sezono UEFA Čempionų lygoje. Anglijos vicečempionai lemiamose rungtynėse 1:2 pralaimėjo Turino „Juventus“. Vis dėlto Londono komandos strategas Mauricio Pochettino sakė, kad didžiuojasi savo auklėtiniais, kurie buvo daug geresni už varžovus.

„Esu nusivylęs, nes nepasinaudojome begale šansų. Komanda verta daugiau, labai ja didžiuojuosi. Žaidėme brandžiai, dominavome prieš tokią gerą ekipą kaip „Juventus“. Vertinant abejas rungtynes, buvome daug geresni“, – drąsiai kalbėjo M. Pochettino.

Jo treniruojama komanda trečiadienį 39-ąją minutę, po Heung-Min Sono įvarčio, pirmavo 1:0. Vis dėlto persvaros išsaugoti nepavyko – „Juventus“ reikalus sutvarkė per tris antrojo kėlinio minutes. 64-ąją įmušė Gonzalo Higuainas, 67-ąją – Paulo Dybala.

Pirmosios rungtynės Turine baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.