Portugalijos ir Ispanijos rinktinės išsiskyrė be įvarčių

Draugiškos rungtynės tarp Portugalijos ir Ispanijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Gerardas Moreno 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė Rui Patricio rankose.

Cristiano Ronaldo antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Auksine proga pasižymėti taip pat nepasinaudojo Renato Sanchesas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino skersinį.

Dani Olmo atliko pavojingą smūgį, tačiau portugalus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Rui Patricio.

Tuo tarpu kitose kontrolinėse rungtynėse Meksikos rinktinė minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Olandijos futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raulis Jimenezas 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Stevenas Berghuisas 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Alfredo Talavera meistriškai atrėmė kamuolį.

R.Jimenezas antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Meksikos rinktinę į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.