Antrajame kėlinyje po slogaus starto atsitiesusi Monako „AS Monaco“ (19-10) komanda su Donatu Motiejūnu iškovojo pergalę Eurolygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 90:82 (13:27, 32:12, 24:23, 21:20) įveikė Berlyno ALBA (5-23) krepšininkus.

Monako klubas turnyre pratęsė pergalių seriją iki aštuonių, o Vokietijos ekipa pralaimėjo jau šeštą kartą paeiliui.

D.Motiejūnas per 13 minučių pasižymėjo 7 taškais (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Svečiai susitikimą pradėjo lyg apsnūdę. Daug vargo gynyboje turėjęs Monako klubas jau pirmajame kėlinyje leido varžovams susikrauti dviženklį pranašumą (13:27).

Toks signalas iškart pabudino pastaruosius. Šie antrą kėlinį pradėjo atkarpa 12-0 ir nurėžė deficitą iki vos 2 taškų (25:27). Galiausiai rezultatą pavyko ir persverti, o į didžiąją pertrauką išėjo dar ir su 6 taškų persvara (45:39).

Antroje susitikimo dalyje svečiai bėgo tolyn ir atstumas išaugo iki dviženklio (56:45).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir priartėjo (73:72), bet svečiai čia pat atsakė atkarpa 9-0 ir vėl nutolo (82:72).

Po tokio smūgio Vokietijos ekipa kovai jau nepakilo ir turėjo pripažinti Monako krepšininkų pergalę – 90:82.

„AS Monaco“: Elie Okobo 21 (4/9 dvit., 2/5 trit., 7/11 baud.), Mike'as Jamesas 20 (4/11 trit.), Jaronas Blossomgame'as 13, Donta Hallas 8 (4 per. kam.), Donatas Motiejūnas ir Matthew Strazelas po 7.

ALBA: Mattas Thomasas 14 (3/5 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), Johannesas Thiemannas 11 (7 atk. kam.), Sterlingas Brownas, Yanni Wetzellis (5 kld.) ir Khalifa Koumadje po 10, Malte Delow 9.