Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienintelės dienos rungtynės, kuriose „Liverpool“ futbolininkai išsikapstė ir 2:1 palaužė „Burnley“.

Pirmąjį įvartį jau 7-ąją minutę mušė Ashley Barnesas, kuris pasinaudojo juvelyriniu komandos draugo perdavimu ir slysdamas nukreipė kamuolį į vartus.

Rezultatą išlygino Georginio Wijnaldumas, kuris tik iš antro karto sugebėjo pasiųsti kamuolį link vartų ir šis kirto liniją.

Pergalę ir tris taškus Liverpulio komandai atnešė Emre Cano įvartis 61-ąją rungtynių minutę.

Rungtynes „Anfield“ stadione stebėjo daugiau nei 53 tūkstančiai žiūrovų.

Po šios pergalės „Liverpool“ klubas turi 55 taškus ir nuo „Manchester City“ bei „Tottenham Hotspur“ atsilieka tik tašku, abi šios komandos savo sąskaitoje turi 56 taškus.

„Burnley“ su 31 tašku žengia 12-oje pozicijoje.