Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis pateko į Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančio 30-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine pusfinalį.

21-erių metų anykštėnas atrankos varžybose penktadienį distanciją įveikė per 27,94 sek. ir tarp 49 dalyvių užėmė aštuntąją vietą.

Į pusfinalį, vyksiantį penktadienį vakare, pateko 16 plaukikų.

Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas užėmė 43-iąją vietą (29,33 sek.), o Igoris Kozlovskis liko priešpaskutinis–- 48-as (29,90).

Vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose Vytautas Janušaitis užėmė 24-ąją (53,68 sek.), o Paulius Viktoravičius – 45-ąją (55,40) vietas. Varžybose dalyvavo 53 plaukikai.

Vyrų 200 m plaukimo nugara atrankos varžybose Matas Andriekus pranoko du varžovus ir užėmė 31-ąją vietą (2.07,31).

Moterų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Aistė Dobrovolskaitė tarp 44 dalyvių liko 42-a (2.07,36).