Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis pateko į pirmadienį Vengrijos sostinėje Budapešte prasidėjusio 30-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinalį.

21-erių metų anykštėnas atrankos varžybose distanciją įveikė per 1 min. 0,79 sek. ir tarp 62 dalyvių užėmė antrąją vietą.

Greičiau už lietuvį plaukė tik norvegas Alexanderis Dale'as Oenas – 1 min. 0,48 sek.

Į pusfinalį, vyksiantį pirmadienį vakare, pateko 16 plaukikų.

Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas užėmė 45-ąją (1.03,38), o Igoris Kozlovskis – 53-iąją (1.04,82) vietas.

Vyrų 50 m plaukimo peteliške atrankos varžybose (56 dalyviai) Paulius Viktoravičius užėmė 29-ąją vietą (24,73), o 100 m plaukimo nugara atrankos varžybose Matas Andriekus tarp 41 dalyvio liko 32-as (57,43).

Vyrų estafetės 4x100 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Lietuvos komanda – P. Viktoravičius, Vytautas Janušaitis, Mindaugas Sadauskas ir Giedrius Andriūnaitis – užėmė 11-ąją vietą (3.22,31) ir nepateko į finalą.

Mūsiškiai pranoko Suomijos ir Ukrainos plaukikus.