Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo vandens sporto šakų čempionato vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis iškovojo bronzos medalį!

20-metis anykštėnas finale distanciją įveikė per 2 min. 7,80 sek. ir 0,55 sek. pagerino Lietuvos rekordą, kurį pasiekė ketvirtadienį pusfinalyje. G. Titenis trečiąją vietą pasidalijo su šios rungties pasaulio rekordo savininku australu Kristianu Sprendžeriu (Christian Sprenger).

Pasaulio čempionu tapo vengras Danielis Diurta (Daniel Gyurta) - 2 min. 07,64 sek. Sidabro medalį pelnė amerikietis Erikas Šanto (Eric Shanteau). Jis nugalėtojui pralaimėjo vos 0,01 sek. Beje, 1-5 vietas užėmusius sportininkus skyrė tik 0,59 sek.

Finale plaukė dar vienas australas, du italai bei brazilas.

Atrankos varžybose G. Titenis tarp 84 dalyvių buvo septintas (2.09,28), o pusfinalyje tarp 16 plaukikų užėmė penktąją vietą (2.08,35). Abu kartus mūsų šalies atstovas pagerino Lietuvos rekordus.