0

Suomijos bei Švedijos sostinėse tęsiasi 77-asis pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame dėl medalių kovoja 16 pajėgiausių planetos komandų.

Penktą pergalę iš eilės iškovojo bei aštuonių ekipų S grupės Stokholme lyderės poziciją susigrąžino Šveicarijos (14 tšk.) rinktinė, 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) įveikusi Danijos ledo ritulininkus.

Kituose šios grupės mačuose turnyro šeimininkė Švedija 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Slovėnijos ekipą, o Norvegijos komanda 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) privertė pasiduoti Baltarusijos rinktinę.

S grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 6 0 0 1 5 9:23 1

Aštuonių komandų H grupėje Suomijos sostinėje penktą pergalę iškovojo pirmaujanti čempionato šeimininkų (14 tšk.) komanda, 7:2 (2:0, 1:0, 4:2) sutriuškino Austrijos ekipą.

Iš antrosios vietos čempionų titulą ginančius rusus išstūmė olimpinė vicečempionė JAV (12 tšk.) rinktinė, 4:0 (2:0, 0:1, 2:1) įveikusi Prancūzijos ledo ritulininkus.

Į penktąją poziciją pakilo Vokietijos (7 tšk.) komanda, 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) privertusi pasiduoti autsaiderę Latvijos (3 taškai) ekipą.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 5 1 0 0 4 9:21 3

Į pasaulio ledo ritulio pirmenybių ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.