Sunkia pergale pasirodymą Europos taurės turnyre pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, F grupės rungtynėse 73:65 (18:21, 17:18, 18:20, 20:6) palaužęs Novo Mesto KRKA komandą.

Dviem tolimais šūviais rungtynes pradėję vilniečiai jau nuo pat mačo pradžios parodė ryžtą ir visišką susikoncentravimą - 6:2. Tiesa, aikštės šeimininkai nesutriko ir paviję svečius persvėrė rezultatą - 8:9. Ketvirčiui įpusėjus aikštėje vyko atkakli kova, bet iniciatyvą savo rankose laikė KRKA. Pirmąją dešimties minučių atkarpą „Lietuvos rytas“ pralaimėjo rezultatu 18:21.

Antrojo ketvirčio pradžia „Lietuvos rytui“ taip pat klostėsi gan sunkiai. Slovėnijos čempionai vis dar buvo priekyje - 22:26. Vis dėlto KRKA vienvaldystė tęsėsi neilgai. Pasinaudoję priešininkų tyla puolime, A.Džikičiaus auklėtiniai išlygino rezultatą - 28:28. „Lietuvos ryto“ krepšininkai buvo išsiveržę į priekį (32:29), bet slovėnai čia pat atsakė šešiais taškais iš eilės - 32:35. Pertrauka prasidėjo KRKA ekipai pirmaujant 39:35.

Po pertraukos žaidimas aikštėje bangavo. „Lietuvos rytas“ sumažindavo atsilikimą arba išlygindavo rezultatą, tačiau tuomet sekdavo KRKA spurtas, po kurio slovėnai buvo pasiekiami tik per dvi atakas. Prieš lemiamą mačo dalį Vilniaus klubas turėjo pagrindo sunerimti - 53:59.

„Lietuvos rytą“ sunkioje situacijoje išgelbėjo galingai pradėtas ketvirtasis kėlinys. Po įspūdingo spurto 16:2 svarstyklės apsivertė aukštyn kojom - 69:61. Likus 50 sek. situacija dar buvo įtempta (69:65). Visgi išsigelbėti buvusiai A.Džikičiaus komandai nepavyko - „Lietuvos rytas“ išsaugojo pergalę.

„Lietuvos rytas“: T.Rice'as 19, M.Katelynas 15 (5 per. kam.), R.Seibutis 12, L.Robertsas (8 atk. kam.), J.Valančiūnas (8 atk. kam.), P.Samardžiskis, A.Jomantas ir A.Rašičius po 5, S.Babrauskas 2.

KRKA: J.Jordanas 20 (8 atk. kam.), A.Ray'us 14, S.Pavičius 8.