Pirmąją pergalę penktosiose Ispanijos moterų krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į devintąją vietą dvylikos komandų turnyre pakilo Samoros "CD Zamarat" klubas su Santa Okockyte, šeštadienį namuose po pratęsimo 70:64 (21:11, 12:17, 10:14, 12:13, 15:9) įveikęs penktojoje pozicijoje esančią Burgoso "Beroil" (2 pergalės ir 3 pralaimėjimas) ekipą.

Lietuvos krepšininkė savo ekipai pelnė 2 taškus bei dusyk prasižengė. Vos 3 minutes aikštelėje praleidusi S.Okockytė pataikė vienintelį dvitaškį ir prametė vienintelį baudos metimą.

20 taškų nugalėtojoms pelnė Sandra Pirsič, 19 - Nadirah McKenith, 11 - Maria Manzanares.

Viešnių gretose pasižymėjo Adaora Elonu (20 tšk.) ir Georgina Bahi (18 taškų).

Čempionate pirmauja visus penkis mačus laimėjusios Salamankos "Perfumerias Avenida" krepšininkės.