Lietuvos pirmosios futbolo lygos lyderis Vilniaus futbolo klubas tempo nemažina – per 8-ojo turo rungtynes vilniečiai Kretingoje vietos „Miniją“ sutriuškino 4:0 (1:0).

Lyderių klasifikacijoje pirmaujantis vilniečių puolėjas Andžejus Romeiko pasižymėjo „chet-triku“. Kretingiškių vartininką „nuginklavęs“ tris kartus jis savo įvarčių sąskaitą padidino iki 11 įvarčių.

Pirmąjį įvartį per varžybas Kretingoje A.Romeiko baudos smūgiu įmušė jau 4-ąją minutę.

„Per pirmąsias 15 žaidimo minučių mūsų komanda visiškai dominavo aikštėje. Reikėjo įmušti antrąjį įvartį ir viskas būtų greitai išsisprendę. To nepadarėme ir kiek pasunkinome sau gyvenimą“, - pažymėjo Vilniaus FK vyriausiasis treneris Stasys  Baranauskas.

Pirmajame kėlinyje po „Minijos“ futbolininkų atakų keletą kartų komandą nuo įvarčio gelbėjo patikimai rungtyniavęs vilniečių vartininkas Valdas Jakimavičius.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą priklausė pirmenybių lyderiams, o galutinio lūžio tašku tapo 69-oji minutė, kai buvo įmuštas antrasis įvartis.

Vilniaus FK antras iš eilės rungtynes laimėjo rezultatu 4:0.

Kitas varžybas Vilniaus FK birželio 4-ąją 16 valandą sostinės „Žalgirio“ stadione žais su „Šilutės“ futbolininkais.

Šilutiškiai 18-ojo turo varžybas 1:0 laimėjo prieš Kuršėnų „Ventą“, bet šeštadienį per praleistas 6-ojo turo rungtynes 0:2 nusileido Kauno „Atletui“. Kauniečiai pakilo į antrąją lentelės poziciją.

Kėdainių „Lifosa“ 3:2 įveikė „Trakų“ futbolininkus, prieš kuriuos pirmavo 3:0.

8 turo statistika

Kretingos „Minija“Vilnius FK 0:4 (0:1)

Įvarčiai: Andžejus Romeiko (4, 69, 89 min.) Ronaldas Solominas (74 min.)

Šilutės „Šilutė“ – Kuršėnų „Venta“ 1:0 (0:0)

Įvartis: Tomas Kazakevičius (55 min.).

Kėdainių „Lifosa“ – Trakų „Trakai“  3:2 (1:0)

Įvarčiai: Arūnas Šteinas (20 min.), Mindaugas Jakštas (49 ir 62 min.);  Virmantas Lemežis (69 min.), Maksimas Afanasjevas (81 min.).

Atkeltos 6 turo rungtynės

Šilutės „Šilutė“ – Kauno „Atletas“ 0:2 (0:0)

Įvarčiai: Karolis Vasiliauskas (82 min.), Martynas Dapkus (90+2 min.)

I lygos lentelė

V. Komanda                        R.            P.            Lg.            Pr.            Įv.            Tšk

1. Vilniaus FK            6            6            0            1            16:  5            18

2. „Atletas“                        7            5            0            2            14:  7            15

3. „Nevėžis“                        7            4            1            2            17:  7            13

4. „Šilutė“                        6            3            0            3              5: 10              9

5. „Trakai“                        7            3            0            4              9: 11              9

6. „Lifosa“                        7            2            2            3            16:18              8

7. „Lietava“                        6            1            3            2              8:  6              6

8. „Minija“                        7            1            2            4               7:16              5

9. „Venta“                        6            1            0            5               4:16              3

Rezultatyviausi žaidėjai: Andžejus Romeiko (Vilniaus FK) - 11 įvarčių,  Aivaras Lyberis („Nevėžis“), Mindaugas Jakštas („Lifosa“) – po 7, Laurynas Stonkus („Lietava“), Arūnas Šteinas („Lifosa“) – po 4..