Švedijoje vykusiose kontrolinėse futbolo rungtynėse „Manchester United“ (Anglija) klubas 5:2 (1:2) sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) futbolininkus.

Mančesterio klubo naujokas, 34–erių metų buvęs Švedijos rinktinės puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius įvarčiu debiutiniame mače pasižymėjo jau 195–ą sekundę (4 min.), o po pertraukos buvo pakeistas.

Į švedo įvartį dar iki pertraukos taikliais smūgiais atsakė Sinanas Gumušas (22 min.) ir Bruma (41 min.).

Antrajame kėlinyje Anglijos vienuolikės pergalė įtvirtino Wayne'as Rooney'is (55 min. ir 58 min. iš 11 m baudinio), Marouane'as Fellainis (62 min.) bei Juanas Mata (75 min.).