Prancūzijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos D grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Suomijos futbolininkus.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Karimas Benzema, kurio 23-ąją minutę smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Antoine’as Griezmannas 25-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

K.Benzema 38-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas nepakito.

A.Griezmannas pirmojo kėlinio pabaigoje antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino prancūzų pranašumą 2:0.

Theo Hernandezas 56-ąją minutę atliko perdavimą, tačiau jis buvo per stiprus ir Anthony Martialio nepasiekė bei ataka nutrūko.

Prancūzai po šešerių sužaistų rungtynių turi surinkę 12 taškų ir rikiuojasi pirmoje D grupės vietoje, tuo tarpu suomiai po ketverių sužaistų rungtynių su 5 taškais žengia treti.