Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai antrose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse didesnių problemų neprisidarė – Gedimino Petrausko auklėtiniai savo arenoje 80:69 (18:14, 25:17, 22:18, 15:20) nugalėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atstovus „Telšius“ ir žengė tiesiai į varžybų ketvirtfinalį.

Pagal šio sezono turnyro reglamentą, iš šešių pirmojo etapo porų laimėtojų tiesiai į ketvirtfinalį žengs dvi komandos, pernai užėmusios aukščiausias vietas, neskaitant pirmų keturių „Betsafe–LKL“ komandų.

Būtent viena iš tokių tapo Pasvalio ekipa, kuri praėjusiame „Betsafe–LKL“ sezone užėmė penktąją vietą.

Atsakomasis susitikimas pasvaliečiams susiklostė kiek lengviau nei pirmoji kova Telšiuose, kuri buvo laimėta 68:63.

Čia telšiškiai kurį laiką pirmavo tik pirmajame kėlinyje, tačiau tada šeimininkai perėmė iniciatyvą ir dar iki pertraukos susikrovė dviženklę persvarą (43:31).

Po pertraukos Telšių krepšininkai pradėjo vis dažniau klysti, o tuo naudodamiesi Pasvalio atstovai ir toliau sėkmingai rinko taškus, o trečiojo kėlinio viduryje jų persvara buvo pasiekusi ir 20 taškų (53:33).

Nors paskutiniame kėlinyje telšiškiai buvo sumažinę atsilikimą ir iki 7 taškų (62:69), dvikovos eigos perlaužti į savo pusę nepavyko ir pasirodymas KMT varžybose buvo baigtas.

Svečiams iškovoti pergalės nepadėjo ir tai, jog jiems pavyko laimėti kovą po krepšiais 44:34.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 15, Arvydas Šikšnius 14, Paulius Petrilevičius 13;

„Telšiai“: Ignas Razutis ir Antanas Bertašius (11 atk. kam.) po 11, Mindaugas Stašys 10 (7 rez. perd.);