Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Pasvalio „Pieno žvaigždės“ žengė vieną didelį žingsnį ketvirtfinalio link. Pirmajame antro etapo mače svečiuose 79:57 (19:18, 24:12, 17:19, 19:8) buvo nugalėtas Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Komandų gruodžio 3 d. dar lauks atsakomasis mačas Pasvalyje, po kurio ir paaiškės, kas užims vieną iš dviejų likusių vietų ketvirtfinalio etape.

„Nevėžis-Optibet“ tik pirmajame kėlinyje galėjo pasidžiaugti nedidele persvara (10:4), kadangi vėliau teko užleisti į priekį oponentus, didinusius savo pranašumą sparčiai. Jau kėlinio pabaigoje priekyje buvo „Pieno žvaigždės“ (19:18), o Andreja Milutinovičius ėmė šaudyti tritaškius, po kurių jo komanda pirmavo 34:20.

Panagiotis Kalaitzakis individualiomis pastangomis stengėsi mažinti „Nevėžio-Optbet“ atsilikimą, o po Juliaus Kazakausko ir Sedricko Barefieldo tolimų šūvių pavyko priartėti per 10 taškų – 42:52. Vis dėlto „Pieno žvaigždės“ arčiau varžovų neprisileido, atstatė pranašumą ir jį dar padidino po atkarpos 8:1 – 68:50.

Tai buvo esminė atkarpa, po kurios visa galima intriga išseko.

Galutinai „Nevėžiui-Optibet“ nuotaiką sugadino paskutinę minutę patirta Abramo Cankos čiurnos trauma.

Pasvalio komandoje 22 taškais pasižymėjo Danielis Amigo, 16 pridėjo A.Milutinovičius (7 atk. kam.), pataikęs 4 tritaškius iš 7.

15 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai – Jahennso Manigat sąskaitoje, 9 – Karolio Giedraičio, 8 – Edgaro Želionio (4/11 dvit., 8 atk. kam.).

Išvykus Vaidui Kariniauskui „Nevėžio-Optibet“ lyderiu buvo S.Barefieldas (3/5 trit.), surinkęs 19 taškų, tuo tarpu Justas Tamulis pridėjo 9, P.Kalaitzakis ir A.Canka (0/6 trit.) – po 8.

J.Kazakauskas pelnė tik 3 taškus, bet atkovojo 11 kamuolių.