Antradienį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 88:88 (14:19, 24:18, 25:26, 25:25) Estijoje sužaidė su Tartu „TU-Rock“. Atsakomosios Baltijos krepšinio lygos (BBL) pusfinalio rungtynės – po savaitės Pasvalyje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Estai 5-ąją minutę pirmavo 8:2, 8-ąją – 15:8.

„Pieno žvaigždes“ gelbėjo Osvaldas Olisevičius. Krepšininkas pelnė 14 iš pirmųjų 25 komandos taškų (25:23 – 14 minutė).

Po pertraukos „TU-Rock“ į neviltį varė ne tik O. Olisevičius, o ir Andrijus Agafanovas.

Vis dėlto, iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms, Tartu komanda pirmavo 77:69.

Pasvaliečiai ėmė gelbėtis tritaškiais.

Likus dvejoms minutėms, „TU-Rock“ įgijo šešių taškų pranašumą (82:88), bet nuo to laiko taškų nebepelnė.

„Pieno žvaigždėms“ lygiąsias atnešė sudėtingas Stepono Babrausko tritaškis (88:88) ir ruso Nikitos Balašovo blokas.

Pasvaliečiai puikiai atakavo iš trijų taškų zonos – įmetė 11 tolimų metimų iš 19 (57 procentai).

„TU-Rock“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 42:29. Estai pusę kamuolių atkovojo puldami (21).

„TU-Rock“: Janari Joesaaras 19 (10 atkovotų kamuolių), Gertas Dorbekas 18, Janaras Taltsas 17 (6 atk. kam.), Tanelis Sokkas 13, Dominykas Milka 11 (9 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Andrijus Agafonovas 24 (7 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 24, Steponas Babrauskas 16.