LKL čempionate antrąja pergale džiaugėsi Alytaus „Dzūkija“ (2/2). Andrejaus Urlepo vadovaujama ekipa svečiuose 85:82 (17:18, 24:17, 23:24, 21:23) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (2/3) krepšininkus

Pradžia. Šeimininkai dvikovą pradėjo ryžtingai ir išsiveržė į priekį 10:4. Puikiai pirmajame ketvirtyje žaidė „Nevėžio“ legionierius Iš Serbijos Ivanas Smiljaničius. Puolėjas per pirmąsias dešimt minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Užsivedę. Savo ruožtu dzūkai rado savo atsakymų, o po kiekvieno sėkmingesnio epizodo „Dzūkijos“ atsarginių suolelis garsiai drąsindavo savo komandos draugus. Po puikios Juliaus Kazakausko verpstės Pietų Lietuvos atstovai buvo įgiję 5 taškų persvarą, o aidint antrojo kėlinio sirenai Jamesas Gavinas padidino „Dzūkijos“ persvarą iki 41:35.

Signalas. Geriausias praėjusios savaitės lygos žaidėjas Toni Prostranas iki didžiosios pertraukos buvo pelnęs 5 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau kroatas į ilsėtis į rūbinę išėjo jau turėdamas 3 asmenines pražangas.

Atotrūkis. Po didžiosios pertraukos alytiškiai pelnė taškus be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą. Trečiajame ketvirtyje „Dzūkija“ vis labiau perėmė iniciatyvą į savo rankas, o šeimininkus taikliais tritaškiais bombardavo Gediminas Navickas. Vis tik prieš pasidedant ketvirtajam kėliniui „Nevėžis“ vėl priartėjo iki 5 taškų žymos.

Lemiamas kėlinys. „Nevėžis“ didino spaudimą ir po Justo Sinicos tritaškio prie varžovų kėdainiečiai priartėjo iki minimumo. Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei J. Gavinas smeigė tritaškį ir dzūkai vėl nutolo 9 taškų atstumu. P. Juodžio auklėtiniai bandė gelbėtis, tačiau laikas šįkart nebuvo jų sąjungininkas.

Taiklumas. Abi komandos antradienio vakarą pademonstravo pavydėtiną taiklumą iš trijų taškų zonos. „Nevėžis” krepšį atakavo 47 proc, o dzūkai – 42 proc taiklumu.

Mistika. Prieš rungtynes „Dzūkijos“ trenerių štabo narys Giedrius Gustas kreipėsi į rungtynių komisarą ir paprašė patikrinti, ar krepšys, kurį pirmoje mačo pusėje atakavo dzūkai, yra pakeltas į reikiamą aukštį. Paaiškėjo, kad jis buvo trimis centimetrais per aukštai. Nesusipratimas buvo ištaisytas nedelsiant.

Ateitis. Artimiausias „Tete-a-Tete Casino-LKL“ rungtynes „Nevėžis“ žais šeštadienį namuose su Utenos „Juventus“, o „Dzūkija“ sekmadienį savo arenoje priims Klaipėdos „Neptūną“.

Rezultatyviausi. „Dzūkija“: G. Navickas 19 (5/7 trit., 4 rez. perd.), J. Kazakauskas 14 (6 atk. kam.), A. Kaširovas 14 (11 atk. kam.), J. Gavinas 11, I. Trubinas 8.

„Nevėžis“: I. Smiljaničius 19, J. Sinica 18 (5/9 trit.), J. Love’as 18 (5 rez. perd.), T. Prostranas 16 (4/7 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.),