Monikos Aleksaitės vedama Utenos „Utena“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, iškovodama antrąją pergalę LMKL lygoje. Uteniškės išvykoje po labai atkaklios kovos palaužė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ rezultatu 58:55 (8:19, 17:8, 14:17, 19:11). Triskart laimėjusioms studentėms tai buvo šeštoji nesėkmė čempionate.

Be Jolantos Marmienės rungtyniavusios aikštelės šeimininkės galingai pradėjo dvikovą ir, pelnydamos 12 „sausų“ taškų, pasiuntė varžoves į nokdauną. Po Lauros Želnytės dviejų iš eilės tolimų metimų „Aistės-LSU-Paradis“ pirmavo 18:2, sužaidus 8 minutes.

Antrajame ketvirtyje komandos apsikeitė vaidmenimis. „Utena“ perėmė iniciatyvą ir spurtu 8:0 sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Po dar vienos rezultatyvios uteniškių atkarpos Irma Raugaitė baudos metimais galėjo išlyginti rezultatą, tačiau tik vienas jų pasiekė tikslą - 22:21. Vos aštuntąją nerezultatyvaus kaunietėms kėlinuko minutę pirmą komandos metimą iš žaidimo pataikė Laura Svarytė.

Iškart po pertraukos vyko atkakli ir permaininga kova. Kaunietėms pavyko atitrūkti saugiu atstumu - 37:28, tačiau išlaikyti persvarą sutrukdė gausus klaidų skaičius. Taip pat dažnai klydusios „Utenos“ krepšininkės keletą kartų priartėjo 4 taškų atstumu, tačiau darsyk perimti iniciatyvos nesugebėjo.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje viešnios spurtavo, be atsako įmetė 8 taškus ir dar kartą priartėjo minimaliu atstumu (47:46). Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, „Aistės-LSU-Paradis“ pirmavo trijų taškų persvara, o L.Svarytė prametė abu baudos metimus. M.Aleksaitei įmetus dvitaškį su varžovės pražanga, rezultatas tapo lygus - 51:51.

Puikiai sužaidusi dvikovos pabaigą, „Utenos“ puolėja pelnė paskutinius 10 komandos taškų ir labiausiai prisidėjo prie to, kad uteniškės ne tik pagaliau išsiveržtų į priekį, bet ir pirmautų trijų taškų persvara, likus žaisti 6 sekundes. Jos viešnioms užteko, nes L.Svarytės tolimas metimas buvo netaiklus.

Nugalėtojoms M.Aleksaitė pelnė 18 taškų, L.Panasiuk pridėjo 12, I.Raugaitė - 9 taškus.

Kauniečių gretose išsiskyrė 18 taškų surinkusi L.Svarytė (11 atk. kamuolių) ir 11 taškų įmetusi L.Želnytė.